Fotogalerie - narozeninové dorty

Co se vybaví většině populace, když se řekne slovo "narozeniny"? Vidím, že jste chytří a jistě tušíte co to bude. A ano, máte pravdu, je to to slovo, slovo kvůli kterému jste na této stránce, je to dort! Dorty byly, jsou a vždy budou neodmyslitelně patřit k narozeninové oslavě. Děti se na ně těší, ale ani dospělí jimi nepohrdnou. Dort prostě udělá radost každé generaci. Když si zavzpomínáte na své dětství, na narozeniny, tak si jistě vzpomenete na to, jaké dorty jste dostali, jak jste na nich sfoukli své první svíčky. Již jste sice vyrostli, ale stále si s radostí sfouknete svíčky na svém dortě. K narozeninám můžete dát jakýkoliv dar, ale právě dort, by jistě neměl na oslavě chybět.

Narozeninové dorty mohou být jednoduché, nic neříkající, ale také se můžete pustit do složitějšího dortu, který dá sice více námahy, ale také za to budete patřičně oceněni. Nikdy bychom neměli zapomínat na svíčky, které symbolizují věk obdarovaného. Buďto můžeme na dort umístit stejný počet svíček, jako je počet let oslavence, nebo můžeme koupit svíčku přímo ve tvaru čísla. Další hojně využívanou možností je pouze jedna symbolická svíčka a věk je napsán na dortu samotném.

Při výběru motivu se volí takové věci, které jsou oslavenci blízké, případně ty, které souvisí s jeho profesí, či koníčky. Fantazii se samozřejmě meze nekladou a tak můžete vidět dorty v podobě nahotinek, kulečníku, či dalších. Některé složitější narozeninové dorty byly zařazeny do kategorie speciální dorty, proto neváhejte navštívit i tuto kategorii.

Fotogalerie - narozeninové dorty

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
 • K 88. narozeninám

  Dort s názvem K 88. narozeninám
 • Dort k 72. narozeninám

  Dort s názvem Dort k 72. narozeninám
 • Notebook - něco pro milovníky počítačů

  Dort s názvem Notebook - něco pro milovníky počítačů
 • Z lásky podruhé

  Dort s názvem Z lásky podruhé
 • Z lásky

  Dort s názvem Z lásky
 • Něco jednoduššího k 80 narozeninám

  Dort s názvem Něco jednoduššího k 80 narozeninám
 • Kniha života k 70 narozeninám

  Dort s názvem Kniha života k 70 narozeninám
 • Typická podkova pro štěstí

  Dort s názvem Typická podkova pro štěstí
 • Dort i se svíčkama

  Dort s názvem Dort i se svíčkama
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19