Fotogalerie dortů

Tyto stránky vznikly z jediného prostého důvodu. Kolikrát jste již pekli dort? Nebo si chtěli nechat upéct nějaký dort na oslavu narozenin, svému dítěti, nebo jste sháněli krásny svatební dort? Každý chce mít samozřejmě co nejhezčí dort a pokud možno originální, nejlépe aby překvapil a pobavil zároveň. Na těchto stránkách naleznete inspiraci! Můžete si nechat vypsat dorty jednotlivých kategorií - viz menu.

Nově přidané dorty

 • máša a medvěd

  Dort s názvem máša a medvěd
 • Sova 1.

  Dort s názvem Sova 1.
 • Mimoň

  Dort s názvem Mimoň

Postupem času budeme přidávat do fotogalerií nové fotografie dortů, a tak budete mít i Vy možnost lepšího výběru. Také rádi zveřejníme fotografie Vašich dortů! My víme, kolik práce Vám dalo vymyslet jak bude dort vypadat a potom ještě ta práce s pečením a zdobením. Víme, že to není žádná sranda, že za každým dortem se schovávají hodiny, někdy dokonce dny práce. A proč? Jen pro tu jednu chvíli? Proč si pořizujete fotografie svých dortů? Jen pro sebe? Když už jste si s dortem dali tolik práce, tak jej aspoň ukažte světu! Ať všichni vidí, jak jste šikovní, co zvládáte upéct, jakou máte fantazii. Je to Vaše dílo, něco na co by jste měli být hrdí, tak taky buďte! Pro zaslání Vašich fotografií dortů navštivte sekci zašlete své dorty, kde najdete více informací.

Rovněž zde plánujeme zveřejnit recepty na různé dorty a návody na jejich ozdobení. Dozvíte se jak udělat krásné marcipanové růže, lístky a další oblíbene doplňky dortů. Spolupracujeme s profesionální cukrářkou, která právě teď sepisuje své rady, neboť jak se říka "dobrá rada nad zlato". Se svými zkušenostmi se s Vámi na tomto webu již brzy podělí.

Poslední komentáře

 • Poprosila by sem SK stě z Plzně udělat knihu mro manžela 60 k 23.2. Stihli by stě to dekuji

  Dne 07.02.2022 vložil: dubsky24@email.cz k dortu Kniha
 • Dobrý den-měla bych zájem o dort John deer-bylo by možné ho vyrobit a zaslat dopravní spol.na znoj.okr.děkuji nashle-zájemkyně

  Dne 02.11.2020 vložil: Herta k dortu Traktor-bagr 1.
 • Dobrý den,chtěla bych poprosit o stažení fotek dortu Paní Marty Řezaninové
  Děkuji

  Dne 29.06.2020 vložil: ŘEZANINOVÁ k dortu Klubíčka