Zašlete Váš dort

Pokud jste vášnivá cukrářka, nebo jen ráda pečete, zdobíte a máte nějaké fotografie Vašich výrobků, tak neváhejte a zašlete nám je pomocí formuláře níže na stránce. K fotografiím můžete uvést popis, název, Vaše jméno, ale také kontakt, pro případné zájemce o dort pokud pečete na zakázku, čímž získáte i potencionální klienty. Zasláním fotografií souhlasíte s jejich zveřejněním na tomto webu a dáváte autorům webu svolení s fotografiemi dále nakládat dle jejich uvážení.

Uvítáme nejen fotografie, ale i recepty na dorty, návody na zdobení dortů, a další tipy. Pokud nějaké takové tipy máte a chcete se o ně podělit s ostatními, tak nás kontaktujte na adrese dorty@fotogalerie-dortu.cz a my je zde rádi zveřejníme.

Formulář pro zaslání dortu

Uveďte například email či webové stránky
Zasláním dortu souhlasíte s níže uvedenými podmínkami.

Podmínky zasláni Zasílat můžete pouze vlastní fotografie, nebo fotografie, ke kterým máte souhlas k uveřejnění. Odesláním potvrzujete, že máte autorská práva k dané fotografii.
Zasláním fotografií souhlasíte s jejich zveřejněním na tomto webu a dáváte autorům webu svolení s fotografiemi dále nakládat dle jejich uvážení.
Pokud vyplníte kontakt, tak tento bude uveden u detailu dortu. Odesláním dáváte souhlas s uveřejněním vyplněných údajů na těchto stránkách.